Čas na serveru 02:59:26

Karel Novák
Lesní jezero

Id: 217904

Lesní jezero

  •  / Lesní jezero / Karel Novák

olej/plátno, rozměr 74 x 100 cm, značeno vlevo dole, nerámováno, poškozené plátno i malba

zobrazeno: 528x

Vyvolávací cena:
800

900