Čas na serveru 20:07:28

Karel Novák
Říp

Id: 423001

Říp

  •  / Říp / Karel Novák
  •  / Říp / Karel Novák
  •  / Říp / Karel Novák

olej/plátno, rozměr 52 x 70 cm, značeno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu

zobrazeno: 12352x

Vyvolávací cena:

14 000