Čas na serveru 09:15:41

Karel Novák
Z pastvy

Id: 233808

Z pastvy

  •  / Z pastvy / Karel Novák
  •  / Z pastvy / Karel Novák
  •  / Z pastvy / Karel Novák

olej/plátno, rozměr 74 x 100 cm, značeno vlevo dole, poškozený rám, stav viz foto,po

zobrazeno: 1638x

Vyvolávací cena:
2 200