Čas na serveru 13:55:58

Karel Oberthor
Bílý kůň

Id: 904

Bílý kůň

  •  / Bílý kůň / Karel Oberthor
  •  / Bílý kůň / Karel Oberthor
  •  / Bílý kůň / Karel Oberthor
  •  / Bílý kůň / Karel Oberthor

autorský tisk, rozměr ve výřezu 22,5 x 51 cm, signováno uprostřed dole K. Oberthor, datováno 75, paspartováno, zaskleno, drobné oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 3593x

Vyvolávací cena:
500

1 100