Čas na serveru 09:00:13

Karel Oberthor
Klaun s houslemi

Id: 284901

Klaun s houslemi

  •  / Klaun s houslemi / Karel Oberthor

olej/plátno, rozměr viditelný 31 x 23 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, krakelováno, oděrky na rámu, stav viz foto, na zadní straně štítek z japonské výstavy

zobrazeno: 2751x

Vyvolávací cena:

10 000