Čas na serveru 02:46:31

Karel Oberthor
V zahradě čtyř kamarádů

Id: 95710

V zahradě čtyř kamarádů

  •  / V zahradě čtyř kamarádů / Karel Oberthor

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 24 x 60,5 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, otluky na rámu

zobrazeno: 2357x

Vyvolávací cena:

13 001