Čas na serveru 08:36:03

Karel Oberthor
Zátiší

Id: 1667

Zátiší

  •  / Zátiší / Karel Oberthor
  •  / Zátiší / Karel Oberthor
  •  / Zátiší / Karel Oberthor

kombinovaná technika/papír, rozměr listu 36 x 47,5 cm, signováno vlevo dole, datováno 62, zaskleno, rámováno, původní stav

zobrazeno: 2024x

Vyvolávací cena:

1 600