Čas na serveru 02:50:49

Karel Oberthor
Zátoka na Bezdrevu

Id: 1148

Zátoka na Bezdrevu

  •  / Zátoka na Bezdrevu / Karel Oberthor

litografie, rozměr ve výřezu 17,5 x 52,5 cm, signováno uprostřed dole, datováno 75, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav

zobrazeno: 2739x

Vyvolávací cena:
500

500

12.6.2014, 21:35:00

6.6.2014 12:37 500 Kč