Čas na serveru 06:37:20

Karel Petrbauer
Trosky

Id: 24802

Trosky

  •  / Trosky / Karel Petrbauer
  •  / Trosky / Karel Petrbauer
  •  / Trosky / Karel Petrbauer

olej/plátno, rozměr 80 x 97 cm, signováno vpravo dole, datováno 30, otluky na rámu, obraz v dobrém stavu

zobrazeno: 3278x

Vyvolávací cena:

4 200