Čas na serveru 20:38:41

Karel Petrbauer
Zátiší s karafou

Id: 104005

Zátiší s karafou

  •  / Zátiší s karafou / Karel Petrbauer

olej/plátno, rozměr 74 x 97 cm, signováno vlevo nahoře, zaskleno, dekorativně adjustováno, původní stav viz foto

zobrazeno: 1154x

Vyvolávací cena: