Čas na serveru 10:45:43

Karel Petrbauer
Žně

Id: 150311

Žně

  •  / Žně / Karel Petrbauer
  •  / Žně / Karel Petrbauer
  •  / Žně / Karel Petrbauer

olej/plátno, rozměr 67 x 97 cm, singováno vpravo dole, datováno, oděrky na rámu

zobrazeno: 994x

Vyvolávací cena:
2 800

4 300