Čas na serveru 01:42:16

Karel Postl
Pohled na Frýdlant

Id: 194505

Pohled na Frýdlant

  •  / Pohled na Frýdlant / Karel Postl

kolorovaný lept/papír, rozměr listu cca 48 x 59 cm, pozdější edice, značeno a popsáno ve spodní části, zažloutlý list, poškozeno drobnými hnědými tečkami, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 1767x

Vyvolávací cena:
1 800

3 600