Čas na serveru 06:01:27

Karel Pucherna
Námořník

Id: 313703

Námořník

  •  / Námořník / Karel Pucherna
  •  / Námořník / Karel Pucherna
  •  / Námořník / Karel Pucherna

olej/deska, rozměr 59 x 48 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu

zobrazeno: 170x

Vyvolávací cena:

2021,07-1,12,19,45,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 100 Kč

Přihazovat do limitu