Čas na serveru 00:06:12

Karel Pucherna
Námořník

Id: 313703

Námořník

  •  / Námořník / Karel Pucherna
  •  / Námořník / Karel Pucherna
  •  / Námořník / Karel Pucherna

olej/deska, rozměr 59 x 48 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu

zobrazeno: 3646x

Vyvolávací cena: