Čas na serveru 23:26:19

Karel Pucherna
Předěl

Id: 17103

Předěl

  •  / Předěl / Karel Pucherna
  •  / Předěl / Karel Pucherna

olej/sololit, rozměr 60 x 50 cm, signováno urpostřed dole, datováno 87, nerámováno, původní stav

zobrazeno: 2588x

Vyvolávací cena:
1 100

23 500

Příhozy: 59