Čas na serveru 11:18:18

Karel Purkyně
Čtenářka

Id: 340801

Čtenářka

  •  / Čtenářka / Karel Purkyně
  •  / Čtenářka / Karel Purkyně
  •  / Čtenářka / Karel Purkyně

olej/plátno, rozměr 42,5 x 34,5 cm, značeno vpravo dole, restaurováno, rentoilováno, poškozený dekorativní historický rám, přiložen písemný soudněznalecký posudek PhDr. Jana Štíbra

zobrazeno: 4738x

Vyvolávací cena:
7 500

160 000

Účastníci: 20

Příhozy: 120