Čas na serveru 17:06:57

Karel Purkyně
Podobizna dámy

Id: 296701

Podobizna dámy

  •  / Podobizna dámy / Karel Purkyně

olej/plátno/karton, rozměr 87 x 70 cm, neznačeno, oděrky na dekorativní adjustaci, přiložena expertiza profesora PhDr. Jaromíra Neumanna, DrSc. a písemný znalecký posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové-Horové

zobrazeno: 3055x

Vyvolávací cena:

110 001

Příhozy: 68