Čas na serveru 08:00:56

Karel Purkyně
V jízdárně

Id: 327902

V jízdárně

  •  / V jízdárně / Karel Purkyně

olej/plátno, rozměr 42 x 60 cm, značeno vpravo dole, v minulosti restaurováno, lehce poškozený rám, přiložen písemný znalecký posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové-Horové

zobrazeno: 4017x

Vyvolávací cena:
12 000

87 000