Čas na serveru 08:28:51

Karel Putz
Šarvátka

Id: 2303

Šarvátka

  •  / Šarvátka / Karel Putz
  •  / Šarvátka / Karel Putz
  •  / Šarvátka / Karel Putz

olej/sololit, rozměr 22,5 x 47 cm, signováno vpravo dole, poškozený rám, původní stav

zobrazeno: 2211x

Vyvolávací cena:
1 200

2 100