Čas na serveru 20:17:10

Karel Rašek
Nerozluční přátelé

Id: 124624

Nerozluční přátelé

  •  / Nerozluční přátelé / Karel Rašek

olej/plátno, rozměr 60 x 45 cm, signováno vpravo dole, datováno 1900, oděrky na rámu, obraz v původním velmi dobrém stavu

zobrazeno: 1781x

Vyvolávací cena:

10 000