Čas na serveru 18:42:24

Karel Rašek
Podobizna dámy s kožešinou

Id: 247001

Podobizna dámy s kožešinou

  •  / Podobizna dámy s kožešinou / Karel Rašek

olej/plátno rozměr 67,5 x 56,5 cm, značeno monogramem s datací 98 vlevo dole, oděrky na rámu, uvedeno v publikaci Portrét v Čechách pohledem dvou století, str. 143 viz foto

zobrazeno: 2170x

Vyvolávací cena:

28 000