Čas na serveru 11:39:35

Karel Rašek
Slunce na louce

Id: 152004

Slunce na louce

  •  / Slunce na louce / Karel Rašek

olej/karton, rozměr 49 x 58 cm, signováno vpravo dole, na zadní straně studie, rámováno, přiložen odborný posudek PhDr. Mgr. Michaela Zachaře

zobrazeno: 2204x

Vyvolávací cena:

25 000