Čas na serveru 19:03:51

Karel Rašek
U stodoly

Id: 84912

U stodoly

  •  / U stodoly / Karel Rašek
  •  / U stodoly / Karel Rašek
  •  / U stodoly / Karel Rašek

kombinovaná technika/pastel/karton, rozměr 40 x 53 cm, signováno vpravo dole, datováno 1904, zaskleno, oděrky na rámu, vše v původním stavu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 1814x

Vyvolávací cena:

17 500