Čas na serveru 22:07:59

Karel Rašek
Zákoutí

Id: 89807

Zákoutí

  •  / Zákoutí / Karel Rašek
  •  / Zákoutí / Karel Rašek
  •  / Zákoutí / Karel Rašek
  •  / Zákoutí / Karel Rašek

kresba uhlovou tužkou/papír, rozměr 70 x 90 cm, signováno a datováno vpravo dole, zaskleno, poškozený rám

zobrazeno: 1385x

Vyvolávací cena:

32 000

Příhozy: 53