Čas na serveru 06:20:39

Karel Rélink
Akt

Id: 193

Akt

  •  / Akt / Karel Rélink
  •  / Akt / Karel Rélink
  •  / Akt / Karel Rélink

olej/plátno, rozměr plátna 108 x 83 cm, signováno PD, původní rám, obraz čištěn

zobrazeno: 2464x

Vyvolávací cena:
15 000

26 555