Čas na serveru 22:21:49

Karel Rélink
Bosenský Srb

Id: 171

Bosenský Srb

  •  / Bosenský Srb / Karel Rélink

akvarel/papír, rozměr 47,5 x 30,5 cm, signováno PD, datováno 1916 Sarajevo, zaskleno, nafoukaný prach za sklem

zobrazeno: 3286x

Vyvolávací cena:

22.1.2013, 20:00:00

22.1.2013 19:55 3 000 Kč