Čas na serveru 12:25:02

Karel Rélink
Dáma v klobouku

Id: 160505

Dáma v klobouku

  •  / Dáma v klobouku / Karel Rélink

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 41 x 25,5 cm, signováno a popsáno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, poškozený rám

zobrazeno: 1385x

Vyvolávací cena: