Čas na serveru 21:53:58

Karel Rélink
Dragoun

Id: 1959

Dragoun

  •  / Dragoun / Karel Rélink
  •  / Dragoun / Karel Rélink
  •  / Dragoun / Karel Rélink

kvaš/tempera/papír, rozměr ve výřezu 48 x 32,5 cm, signováno vlevo dole, Paris 07, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav

zobrazeno: 2380x

Vyvolávací cena:

7 500