Čas na serveru 10:07:59

Karel Rélink
Drina

Id: 18711

Drina

  •  / Drina / Karel Rélink
  •  / Drina / Karel Rélink
  •  / Drina / Karel Rélink
  •  / Drina / Karel Rélink

kombinovaná technika/papír, rozměr 39,5 x 56 cm, signováno vpravo dole, datováno 1915, rámováno, zaskleno, původní stav

zobrazeno: 2451x

Vyvolávací cena:
500

7 500

Příhozy: 51