Čas na serveru 15:42:05

Karel Rélink
Křivoklát

Id: 1589

Křivoklát

  •  / Křivoklát / Karel Rélink
  •  / Křivoklát / Karel Rélink
  •  / Křivoklát / Karel Rélink
  •  / Křivoklát / Karel Rélink
  •  / Křivoklát / Karel Rélink

olej/plátno, rozměr plátna 110 x 72 cm, signováno vpravo dole, datováno 1943, odřeniny na obrazu, volné v rámu, rozbitý rám

zobrazeno: 2151x

Vyvolávací cena:
1 200

1 200

3.12.2014, 20:54:00

15.11.2014 20:53 1 200 Kč