Čas na serveru 14:27:09

Karel Rélink
Na lavičce

Id: 257501

Na lavičce

  •  / Na lavičce / Karel Rélink
  •  / Na lavičce / Karel Rélink
  •  / Na lavičce / Karel Rélink

kresba tuší/papír, rozměr ve výřezu 30,5 x 27 cm, značeno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 453x

Vyvolávací cena:
800

3 200