Čas na serveru 16:14:02

Karel Rélink
Na lavičce

Id: 120010

Na lavičce

  •  / Na lavičce / Karel Rélink
  •  / Na lavičce / Karel Rélink
  •  / Na lavičce / Karel Rélink
  •  / Na lavičce / Karel Rélink

akvarel/kvaš/papír, rozměr 41 x 56 cm, signováno, popsána a datováno vlevo dole, zaskleno, dekorativně adjustováno

zobrazeno: 1646x

Vyvolávací cena:

10 500