Čas na serveru 05:08:41

Karel Rélink
Na procházce

Id: 63701

Na procházce

  •  / Na procházce / Karel Rélink

akvarel/papír, velikost listu 27 x 20 cm, signováno vpravo dole, popis Paris 1924, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 2793x

Vyvolávací cena:

4 100