Čas na serveru 11:27:32

Karel Rélink
Sarajevo

Id: 1164

Sarajevo

  •  / Sarajevo / Karel Rélink
  •  / Sarajevo / Karel Rélink
  •  / Sarajevo / Karel Rélink

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 46,5 x 31 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 3298x

Vyvolávací cena:
800

3 555