Čas na serveru 15:07:39

Karel Rélink
Schovanka

Id: 1502208

Schovanka

  •  / Schovanka / Karel Rélink
  •  / Schovanka / Karel Rélink
  •  / Schovanka / Karel Rélink
  •  / Schovanka / Karel Rélink

kombinovaná technika/tempera/papír, velikost listu 65 x 49 cm, signováno vlevo dole, datováno 1924, značený papír, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 1557x

Vyvolávací cena:
1 200

3 300