Čas na serveru 09:02:19

Karel Rélink
Turek v Sarajevu

Id: 1304

Turek v Sarajevu

  •  / Turek v Sarajevu / Karel Rélink

olej/plátno, rozměr plátna 95 x 65 cm, signováno vlevo dole, datováno 1940, drobné oděrky na obrazu, značně otlučený rám

zobrazeno: 2054x

Vyvolávací cena:

4 100