Čas na serveru 23:45:31

Karel Rélink
Zajíci na sněhu

Id: 135

Zajíci na sněhu

  •  / Zajíci na sněhu / Karel Rélink

olej/plátno na kartonu, rozměr plátna 58 x 54 cm, signováno LD, datováno 1930, obraz v původním stavu, na rámu drobné oděrky

zobrazeno: 3373x

Vyvolávací cena:

4 200

29.11.2012, 21:30:00

29.11.2012 15:23 4 200 Kč