Čas na serveru 08:15:05

Karel Röhling
Akt

Id: 115804

Akt

  •  / Akt / Karel Röhling
  •  / Akt / Karel Röhling
  •  / Akt / Karel Röhling

tuž/papír, rozměr listu 54 x 35 cm, signováno vpravo dole, lokálně poškozený list dekorativně adjustováno, zaskleno

zobrazeno: 3123x

Vyvolávací cena:

1 700