Čas na serveru 09:53:39

Karel Růžička Rodon
Cirkus

Id: 302903

Cirkus

  •  / Cirkus / Karel Růžička Rodon

olej/překližka, rozměr 25,5 x 35,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, malba lokálně poškozena, lehce poškozený rám

zobrazeno: 1169x

Vyvolávací cena:

3 200