Čas na serveru 23:29:59

Karel Rybáček
John Lennon

Id: 471709

John Lennon

  •  / John Lennon / Karel Rybáček

mozaika, kombinovaná technika, koláž z fotografií známých osobností/plátno fixované na sololitu, rozměr 70 x 70 cm, neznačeno, olištováno

zobrazeno: 4415x

Vyvolávací cena:
7 500

17 000