Čas na serveru 05:37:43

Karel Šafář
Zátiší

Id: 325701

Zátiší

  •  / Zátiší / Karel Šafář
  •  / Zátiší / Karel Šafář
  •  / Zátiší / Karel Šafář

olej/plátno, rozměr 50 x 40 cm, značeno vpravo dole, nerámováno, drobné oděrky v malbě

zobrazeno: 2909x

Vyvolávací cena:

7 100