Čas na serveru 15:25:49

Karel Schade
Kostelík v zimě

Id: 178602

Kostelík v zimě

  •  / Kostelík v zimě / Karel Schade

olej/plátno, rozměr 65 x 85 cm, signováno vpravo dole, volné plátno, značně poškozený rám

zobrazeno: 994x

Vyvolávací cena:

16 500