Čas na serveru 12:22:55

Karel Schadt
Březový háj

Id: 139101

Březový háj

  •  / Březový háj / Karel Schadt

olej/karton, rozměr 50 x 40 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, poškozený rám

zobrazeno: 530x

Vyvolávací cena:
3 900