Čas na serveru 16:29:39

Karel Schadt
Dívka na louce

Id: 225511

Dívka na louce

  •  / Dívka na louce / Karel Schadt

olej/karton, rozměr 49 x 66 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, poškozený rám

zobrazeno: 1767x

Vyvolávací cena:

7 000