Čas na serveru 00:25:08

Karel Schadt
Dubrovník

Id: 246913

Dubrovník

  •  / Dubrovník / Karel Schadt
  •  / Dubrovník / Karel Schadt
  •  / Dubrovník / Karel Schadt
  •  / Dubrovník / Karel Schadt
  •  / Dubrovník / Karel Schadt

olej/plátno, rozměr 90 x 100 cm, rozměr celkový 115 x 126 x 5 cm, značeno vpravo dole, lehce poškozený rám, krakeláž v malbě

zobrazeno: 2506x

Vyvolávací cena:

41 000