Čas na serveru 19:00:44

Karel Schadt
Krajina I.

Id: 327106

Krajina I.

  •  / Krajina I. / Karel Schadt
  •  / Krajina I. / Karel Schadt
  •  / Krajina I. / Karel Schadt

olej/karton, rozměr 18 x 26 cm, značeno vpravo dole, lehce poškozený rám

zobrazeno: 1052x

Vyvolávací cena:
1 800

8 600