Čas na serveru 06:01:22

Karel Schadt
Krajina I.

Id: 327106

Krajina I.

  •  / Krajina I. / Karel Schadt
  •  / Krajina I. / Karel Schadt
  •  / Krajina I. / Karel Schadt

olej/karton, rozměr 18 x 26 cm, značeno vpravo dole, lehce poškozený rám

zobrazeno: 576x

Vyvolávací cena:
1 800

8 600