Čas na serveru 10:31:09

Karel Schadt
Lekníny

Id: 133906

Lekníny

  •  / Lekníny / Karel Schadt
  •  / Lekníny / Karel Schadt
  •  / Lekníny / Karel Schadt
  •  / Lekníny / Karel Schadt

olej/karton, rozměr 17 x 23,5 cm, signováno vlevo dole, poškozený rám

zobrazeno: 1015x

Vyvolávací cena: