Čas na serveru 10:43:26

Karel Schadt
Letní cesta

Id: 187406

Letní cesta

  •  / Letní cesta / Karel Schadt

olej/karton, rozměr 29,5 x 34 cm, signováno vpravo dole, obraz v minulosti čištěn, velmi dobrý stav, rámováno

zobrazeno: 908x

Vyvolávací cena:
2 800

4 700