Čas na serveru 23:16:45

Karel Schadt
Letní chaloupka

Id: 134402

Letní chaloupka

  •  / Letní chaloupka / Karel Schadt

olej/karton,rozměr 33,5 x 34 cm, signováno vpravo dole, datováno 14, poškozený rám, lokální škrábance na malbě

zobrazeno: 705x

Vyvolávací cena:

4 800