Čas na serveru 09:38:46

Karel Schadt
Letní den v polích

Id: 90701

Letní den v polích

  •  / Letní den v polích / Karel Schadt

olej/karton, rozměr 40 x 50 cm, signováno vpravo dole, poškozený rám, malba ošoupána

zobrazeno: 1737x

Vyvolávací cena:

9 000