Čas na serveru 23:13:16

Karel Schadt
Mezi roubenkami

Id: 187413

Mezi roubenkami

  •  / Mezi roubenkami / Karel Schadt

olej/karton, rozměr 33 x 41 cm, signováno vpravo dole, lehce poškozený rám

zobrazeno: 1265x

Vyvolávací cena:
2 200