Čas na serveru 05:31:30

Karel Schadt
Mezi roubenkami

Id: 187413

Mezi roubenkami

  •  / Mezi roubenkami / Karel Schadt

olej/karton, rozměr 33 x 41 cm, signováno vpravo dole, lehce poškozený rám

zobrazeno: 1303x

Vyvolávací cena:
2 200